Deze urbanisatie wordt gebouwd in de prachtige natuur van Polop. Van hieruit kan je volop genieten van de rust en stilte, maar in een mum van tijd ben je in de stad. De woningen zijn zeer praktisch ingericht. De hoge plafonds geven een enorm ruimtegevoel.
Het moderne strakke interieur is van een uiterst hoge kwaliteit! Buiten kan u genieten van de vele terrassen rondom de woning alsook van het gigantische dakterras dat voorzien is van water en electriciteit. Deze regio is in volle opmars en is zeker en vast een goede investering.
Gezien het aanbod dagelijks kan variëren, vraagt u best om andere mogelijkheden via de knop hieronder:
VRAAG OOK NAAR DE ANDERE KEUZEMOGELIJKHEDEN !
Referentie | Verdieping | Slk. | m² | Prijs | ||
Huis | Natpol1 | 0 | 3 | 424 | € 306.000 | DETAIL / PLAN |
Misschien kan ik u helpen zoeken? Op deze website staat namelijk maar een kleine selectie van het steeds veranderende aanbod. Laat hieronder uw gegevens na en ik informeer u omtrent de meest recente ontwikkelingen.