Omringd door pijnbomen en bewaakt door de berg Ponoig, biedt Polop Hills Residential u de perfecte combinatie van veiligheid, welzijn en natuur. Fase 1 van deze nieuwe ontwikkeling, bestaat uit 36 ??moderne vrijstaande villa's met 2 en 3 slaapkamers, op een individueel perceel en optioneel met privé zwembad. De villa's worden gebouwd in een afgesloten urbanisatie met toegangscontrole en bewakingscamera's. Er zijn ook gemeenschappelijke zone's waaronder een groot zwembad, mooi aangelegde tuinen, social club en kinderspeeltuin. Dit maakt deze residentie zo uniek.
De ligging is rustig met een mooi uitzicht op zee, maar toch dicht bij winkels, restaurants en de kust.
Gebouwspecificaties omvatten airconditioning warm en koud, ingebouwde kleerkasten in slaapkamers, open Amerikaanse keuken uitgerust met meubilair en inductiekookplaat, afzuigkap en oven, uitgeruste badkamers, enz.
Het is mogelijk om een aantal opties bij te nemen zoals privé zwembad, carport, solarium met toegang via trap, zonnepanelen.
Dit type villa A bestaat uit 2 verdieping, 3 slaapkamers, 2 badkamers, prijs va. 307000 euro.
Vraag zeker naar alle beschikbaarheden, prijzen en plannen, gezien de beschikbaarheid dagelijks kan wijzigen.
Opmerking | |
Slaapkamer | 3 |
Zwembad | 1 |
Keuken | 1 |
Badkamer | 2 |
Woonkamer | 1 |
Eetkamer | 1 |
Parkeerplaats | 1 |
Bestemming: |
![]() | |
Zone: |
Transactie: | TE KOOP |
Type: | Villa |
Nieuwbouw: | Ja |
Bouwjaar: | 2021 |
Algemene staat: | |
Slaapkamer(s): | 3 |
Adres: | avenida polop 1 03520, Polop de la Marina |
K.I.: |
Misschien kan ik u helpen zoeken? Op deze website staat namelijk maar een kleine selectie van het steeds veranderende aanbod. Laat hieronder uw gegevens na en ik informeer u omtrent de meest recente ontwikkelingen.