Luxe woonwijk, gelegen in de urbanisatie Cumbre del Sol, die bestaat uit vrijstaande woningen, elk met een eigen omheind perceel, parkeerplaats, privé zwembad en tuin.
Woningen die over alle faciliteiten beschikken van de gevestigde urbanisatie Cumbre del Sol. Er is een winkelzone met een supermarkt, een kapper en een apotheek. Tevens zijn er vele café’s en restaurants, een internationale school, Lady Elizabeth Junior School genaamd, en er is een gevarieerd aanbod om sport te beoefenen: tennis- en padelbanen, wandelroutes, een paardensportcentrum, strand en baaien met strandtentjes.
Tevens bieden Benitachell en de toeristische gemeentes Xàbia (op een afstand van slechts 7 km) en Teulada-Moraira (op slechts 4 km afstand), die een internationaal aanzien genieten, een keur van restaurants en mogelijkheden voor vrijetijdsbesteding.
Opmerking | |
Slaapkamer | 3 |
Zwembad | 1 |
Badkamer | 2 |
Terras | 1 |
Bestemming: |
![]() | |
Zone: |
Transactie: | TE KOOP |
Type: | Villa |
Nieuwbouw: | Ja |
Bouwjaar: | 2019 |
Algemene staat: | |
Slaapkamer(s): | 3 |
Bewoonbare opp. m²: | 190 |
Totale opp. m² incl. terras: | 1111 |
Adres: | PalmLirios x 03726, Cumbre Del Sol |
K.I.: |
Misschien kan ik u helpen zoeken? Op deze website staat namelijk maar een kleine selectie van het steeds veranderende aanbod. Laat hieronder uw gegevens na en ik informeer u omtrent de meest recente ontwikkelingen.